Resident DJ Amnesia, 4-kanálový mixážny pult, BT, USB, MP3, 2 x Micro, čierny

Resident DJ Amnesia, 4-kanálový mixážny pult, BT, USB, MP3, 2 x Micro, čierny

Pre najlepšie mixovanie: 4-kanálový mixážny pult Resident DJ Amnesia vám sľubuje najlepší prehľad nad ovládaním, jednoduché ovládanie a všestranné možnosti pripojenia....

Pre najlepšie mixovanie: 4-kanálový mixážny pult Resident DJ Amnesia vám sľubuje najlepší prehľad nad ovládaním, jednoduché ovládanie a všestranné možnosti pripojenia. Mixážny pult Resident DJ Amnesia predstavuje mixážny pult so všetkými dôležitými funkciami. Montáž a ovládanie sú veľmi jednoduché a vhodné pre začiatočníkov. Ponúka klasický DJ systém: pripojenie CD/platňového prehrávača či zosilňovača. Zároveň obsahuje funkcie potrebné pre každého dídžeja: fading, talkover a cue ovládač. Slúchadlová hlasitosť sa ovláda bezstupňovo. Vďaka MP3 portu s podporou MP3 s vlastným kanálom a funkcii bezdr§tového prehrávania cez bluetooth rozširuje možnosti prehrávania hudby. Dva jack mikrofónové porty s kontrolou balansu a úrovne umožňujú využitie pultu aj na spevácke účely. 4-kanálový mixážny pult Resident DJ Amnesia má stabilnú kovovú konštrukciu a je vhodný na inštaláciu do stojana. Malá hmotnosť a kompaktné rozmery ho predurčujú na mobilné používanie. Spracovanie je bezchybné: fadery sú plynulé, otočné regulátory sú rovnako kvalitné. 4-kanálový mixážny pult Resident DJ Amnesia vás nesklame pri domácom použití či realizácii menších podujatí.

Podobné produkty

Zobraziť všetky 4-kanálové mixážne pulty

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

09/09/2019 15:07
Hortenzia

plusy: cena, kvalita. mínusy: dlhšie dodanie

09/09/2019 15:07
Martin, Maroš

Super pomer cena vs. kvalita

09/09/2019 15:07
Vincent

Produkt Resident DJ Amnesia, 4-kanálový mixážny pult, BT, USB, MP3, 2 x Micro, čierny má veľmi dobré recenzie. Patrí medzi top produkty v kategórii 4-kanálové mixážne pulty . Používam ho už dosť dlho na to aby som vedel povedať, že sa mi kúpa vyplatila

09/09/2019 15:07
Ján

Vedeli sme čo kupujeme, preto nevidím dôvod na negatívne hodnotenie. Všetko je v poriadku.

09/09/2019 15:07
Želmíra

Prekvapilo ma kvalitné vyhotovenie, Resident DJ Amnesia, 4-kanálový mixážny pult, BT, USB, MP3, 2 x Micro, čierny vyzerá naživo ešte lepšie než na obrázku.

Pridať komentár