OneConcept Visconti, stolička, 2-dielna sada, polstrovaná PP-konštrukcia, čierna farba

OneConcept Visconti, stolička, 2-dielna sada, polstrovaná PP-konštrukcia, čierna farba

OneConcept  Visconti   stolička  je ozajstný dizajnový kúsok vo vzhľade 70-tych rokov s wow-efektom. Mix materiálov z vysokokvalitnej konštrukcie sedacej časti z tvrdeného...

OneConcept  Visconti   stolička  je ozajstný dizajnový kúsok vo vzhľade 70-tych rokov s wow-efektom. Mix materiálov z vysokokvalitnej konštrukcie sedacej časti z tvrdeného plastu, rustikálnych nožičiek a mäkkého polstrovania s ušľachtilým látkovým poťahom je nanajvýš moderný. Stoličky sú moderné a súčasne nadčasovo klasické. Vďaka jednoduchej farbe ideálne zapadnú do takmer každého zariadenia obývacej izby, či už ušľachtilo vysokokvalitného alebo rustikálne útulného. Stoličky nielen že vyzerajú dobre, ale sú aj neskutočne pohodlné. Čo je krajšie ako sa po náročnom pracovnom dni pohodlne oprieť s dobrou knižkou alebo s tabletom?  Duo stoličiek  Visconti od spoločnosti  oneConcept   je na to práve ten správny partner. Pohodlná sedacia časť umožňuje uvoľnené sedenie aj na dlhší čas. Obzvlášť pohodlné pri dlhšom pobudnutí je mäkké polstrovanie so svojim látkovým poťahom. Zľahka sa pohojdávajúc sa tak môžete vo dvojici uvoľniť pri listovaní si v najnovšej obľúbenej knihe, pri prepínaní televíznych staníc alebo pri rozprávaní sa s Vaším partnerom o udalostiach, ktoré sa udiali počas dňa. Vitajte v útulnosti:  Sada stoličiek  Visconti   od spoločnosti  oneConcept  vie navzájom zjednotiť elegantný dizajn a pohodlný komfort pri sedení ako nik iný. Dostupné farby:  čierna vzorovaná ,  sivá vzorovaná (produkt 10032136).

Podobné produkty

Zobraziť všetky Stoličky, kreslá

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

09/09/2019 15:07
Elvíra

Ešte len testujeme, ohodnotím neskôr

09/09/2019 15:07
Adam a Eva

Nie vždy verím tomu, čo odporúčajú v TV, ale OneConcept Visconti, stolička, 2-dielna sada, polstrovaná PP-konštrukcia, čierna farba ma prekvapil svojou kvalitou.

09/09/2019 15:07
Jaroslav

Stoličky, kreslá boli pre mňa jedným otáznikom a tak som si nechal poradiť priamo v eshope Electronic-Star. Oceňujem individuálny prístup a osožné rady.

09/09/2019 15:07
Bystrík

Zatiaľ OK

09/09/2019 15:07
Filoména

Takéto Stoličky, kreslá som videl aj na Heureke. OneConcept Visconti, stolička, 2-dielna sada, polstrovaná PP-konštrukcia, čierna farba mal veľmi dobré recenzie. Zatial mám doma len krátko ale maximálna spokojnosť.

09/09/2019 15:07
Milan

Ja kupujem len túto značku, som s ňou vždy spokojná

09/09/2019 15:07
Ľudmila

Produkt OneConcept Visconti, stolička, 2-dielna sada, polstrovaná PP-konštrukcia, čierna farba má veľmi dobré recenzie. Patrí medzi top produkty v kategórii Stoličky, kreslá . Používam ho už dosť dlho na to aby som vedel povedať, že sa mi kúpa vyplatila

Pridať komentár