OneConcept Porterhouse elektrický gril stolný gril 2200 W keramická vrstva

OneConcept Porterhouse elektrický gril stolný gril 2200 W keramická vrstva

OneConcept  Porterhouse  elektrický gril  je ideálnym riešením pre všetkých tých, ktorí žijú v rodinnom dome a napriek tomu sa nechcú vzdať svojich šašlíkov alebo lososových...

OneConcept  Porterhouse  elektrický gril  je ideálnym riešením pre všetkých tých, ktorí žijú v rodinnom dome a napriek tomu sa nechcú vzdať svojich šašlíkov alebo lososových filiet. S elektrickým grilom bez vzniku dymu nie je grilovanie na balkóne vôbec žiadny problém. Pri smažení jednoducho nevzniká žiaden nepríjemný dym! Aj pri daždivom počasí nemusí byť párty s elektrogrilom  Porterhouse od spoločnosti oneConcept  zrušená, ale bude len jednoducho preložená do suchého prostredia. Elektrický gril s regulovateľným výhrevným výkonom až do 2200 W disponuje odnímateľným stojanom, ktorý je postavený na štyroch robustných nožičkách. Stojan sa výborne hodí na grilovanie vo voľnej prírode. Kto ale v kuchyni radšej vysmáža, môže ho s rýchlosťou vetra oddeliť a dostane tak stolný gril. A aby sa nič nepodpálilo a aby sa gril Porterhouse ľahko čistil, bola grilovacia doska vysokokvalitne pokrytá vrstvou keramiky. Na stojane je pripevnená praktická odkladacia polička na grilovacie náradie, kliešte a ostatné užitočné pomôcky. Tuk, ktorý pri grilovaní vyteká z mäsa a rýb, sa zhromažďuje v nádobe vyrobenej zo syntetického materiálu. Táto sa ľahko čistí a je vhodná aj do umývačky riadu. Rýchlo, zdravo a chutne: grilovanie nebolo nikdy jednoduchšie ako s elektrogrilom  Porterhouse od spoločnosti  oneConcept.  

Podobné produkty

Zobraziť všetky Vonkajšie elektrické grily

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

09/09/2019 15:07
Tamara

V kategórií Vonkajšie elektrické grily som bol úplne stratený, tak som si vybral produkt OneConcept Porterhouse elektrický gril stolný gril 2200 W keramická vrstva podľa odporúčaní ostatných na internete. A spravil som dobre, s mojim výberom som nadmieru spokojný. Takisto aj prístup obchodu Electronic-Star bol úplne profesionálny.

09/09/2019 15:07
Sidónia

Pri výbere eshopu vždy dbám na jeho hodnotenia. Obchod Electronic-Star ich má naozaj skvelé. Netreba špekulovať, treba si vybrať spoľahlivý eshop, v ktorom navyše nakúpite za super ceny.

09/09/2019 15:07
Linda

Zatiaľ som nenašla žiadne mínusy, uvidíme časom

09/09/2019 15:07
Bibiána

OneConcept Porterhouse elektrický gril stolný gril 2200 W keramická vrstva som si vybral na základe viacerých recenzií a testov. Som veľmi spokojná, nemenila by som. Obchod Electronic-Star odporúčam - moja objednávka bola vybavená rýchlo a kvalitne. 10/10

09/09/2019 15:07
Elena, Helena

Prekvapilo ma kvalitné vyhotovenie, OneConcept Porterhouse elektrický gril stolný gril 2200 W keramická vrstva vyzerá naživo ešte lepšie než na obrázku.

09/09/2019 15:07
Albín

OneConcept Porterhouse elektrický gril stolný gril 2200 W keramická vrstva spĺňa všetky prezentované vlastnosti a parametre, musím ho preto ohodnotiť na 100%

Pridať komentár