OneConcept Masterdarter, drevený vzhľad, terč na šípky, automat na šípky, mäkký hrot, dvierka

OneConcept Masterdarter, drevený vzhľad, terč na šípky, automat na šípky, mäkký hrot, dvierka

oneConcept  prináša s  automatom na šípky Masterdarter zábavu so šípkami pre domácnosti, či už pre začiatočníkov, alebo profesionálov. Kto chce podľa chuti a nálady preukázať...

oneConcept  prináša s  automatom na šípky Masterdarter zábavu so šípkami pre domácnosti, či už pre začiatočníkov, alebo profesionálov. Kto chce podľa chuti a nálady preukázať svoje umenie alebo trénovať, má teraz príležitosť. Vďaka integrovanému hernému počítaču si nikto nemusí lámať hlavu s výpočtom bodov, zariadenie Masterdarter to vybaví samo. Celkovo je na výber 38 najpopulárnejších  hier  ako Count down 301, Cricket alebo Shanghai, ktoré možno prispôsobiť podľa vlastných preferencií rôznymi hernými režimami ako Double alebo Bounce Out. Súťažiť môže súčasne do 16 hráčov v tímoch alebo každý proti každému. A ak nie sú k dispozícii žiadni ďalší hráči, automat na šípky  má pripraveného virtuálneho súpera v 5 úrovniach obťažnosti. Zariadenie Masterdarter je ovládané 9 tlačidlami pod  terčom . LED indikátory nad terčom ukazujú jasne viditeľne nielen skóre hráčov, ale aj všetky udalosti v hre. Pre okamžité hranie obsahuje automat na šípky 12 šípok s 3 x 4 farebnými letkami a 24 náhradnými hrotmi. Aby sa pri hádzaní nepoškodili steny a bytové vybavenie, všetky šípky majú mäkké hroty z plastu, ktoré dokonale pasujú do otvorov terča . Aj navonok sa  skriňa s terčom oneConcept  Dartmaster prejavuje maximálne profesionálne: Dve elegantné dvierka s držiakmi šípok na vnútornej strane šikovne priťahujú pohľady. V prípade, že terč nie je používaný, ho chránia pred prachom a špinou. Dostupné varianty: drevený vzhľad , kovový vzhľad (produkt 10030659)

Podobné produkty

Zobraziť všetky Terče na šípky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

09/09/2019 15:07
Anton

Pekný a prehľadný obchod a dobré ceny. Niet čo vytknúť.

09/09/2019 15:07
Cecília

Pri nákupe na internete sa človek vie aj dobre popáliť, som rada že mne sa to nestalo. V eshope Electronic-Star som v rámci kategórie Terče na šípky našla len kvalitné veci.

09/09/2019 15:07
Adriána

Najprv som neveril, že OneConcept Masterdarter, drevený vzhľad, terč na šípky, automat na šípky, mäkký hrot, dvierka je to, čo o ňom tvrdí reklama. Od známeho som ale dostal odporúčanie a objednal som si tovar z obchodu Electronic-Star. Teraz môžem potvrdiť že je pravda, čo tvrdia reklamy. Patrí medzi top produkty v kategórii Terče na šípky

09/09/2019 15:07
Oskár

Fajn kvalita za rozumnú cenu 149.90 €

09/09/2019 15:07
Edita

Ešte len testujeme, ohodnotím neskôr

09/09/2019 15:07
Fridrich

V iných obchodoch je cena oveľa vyššia. za túto cenu fakt super ponuka

09/09/2019 15:07
Vojtech

Za cenu 149.90 € takýto podobný produkt nezoženiete

Pridať komentár