OneConcept EcoJuicer, lis na odšťavovanie, pákový, chrómový

OneConcept EcoJuicer, lis na odšťavovanie, pákový, chrómový

So zariadením OneConcept EcoJuicer budete mať svoj denný príjem vitamínov pevne v rukách. Toto neúnavne pracujúce zariadenie Vám po jednoduchom stlačení páky s veľkým účinkom...

So zariadením OneConcept EcoJuicer budete mať svoj denný príjem vitamínov pevne v rukách. Toto neúnavne pracujúce zariadenie Vám po jednoduchom stlačení páky s veľkým účinkom zabezpečí šťavu z Vami zvoleného ovocia. Je jedno, či ho budete používať na odšťavovanie pomarančov, grepov, citrónov alebo limetiek, šťavu získate vždy veľmi ľahko a bez námahy. Stačí po zariadenie podložiť pohár alebo nádobu a ste pripravený. Keďže EcoJuicer využíva na odšťavovanie Vaše svaly, nebude príprava chutných nápojov ohrozená ani v prípade, že poruke nie je žiadna zásuvka, a tak toto zariadenie oceníte aj na chatách alebo pri grilovaní v záhrade. Ďalšou jeho výhodou je tichý chod.Odšťavovač totiž nemá integrovaný motor, čo je ideálne hlavne pri príprave zdravých raňajok, ktorú by iné zariadenia sprevádzali nepríjemnými zvukmi narúšajúcimi rannú pohodu. Po skončení práce sa odšťavovač dá rýchlo vyčistiť. Jeho časti, ktoré prichádzajú do kontaktu s ovocím sú odnímateľné, vďaka čomu ich môžete vyčistiť aj v umývačke riadu.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Malé kuchynské spotrebiče

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

09/09/2019 15:07
Eliška

Moja skúsenosť je ešte len krátka, zatiaľ som s OneConcept EcoJuicer, lis na odšťavovanie, pákový, chrómový za cenu 23.90 € spokojný, odporúčam

09/09/2019 15:07
Vojtech

Zatiaľ som nenašla žiadne mínusy, uvidíme časom

09/09/2019 15:07
Hugo

Perfektná ponuka produktov a super ceny. Nemám čo vytknúť. Určite v Electronic-Star budem nakupovať aj v budúcnosti.

09/09/2019 15:07
Dobromila, Kevin

Eshop Electronic-Star mi odporučil kamarát, ktorý v ňom pravidelne nakupuje. Prekvapila ma široká ponuka, dostupnosť tovaru skladom aj dobré ceny.

09/09/2019 15:07
Vincent

Nie vždy verím tomu, čo odporúčajú v TV, ale OneConcept EcoJuicer, lis na odšťavovanie, pákový, chrómový ma prekvapil svojou kvalitou.

09/09/2019 15:07
Otília

Nadchli ma značkové produkty v kategórií Malé kuchynské spotrebiče. Pred výberom som si pozrela viacero recenzií a následne objednala. Všetko prebehlo bez problémov.

Pridať komentár