Klarstein Reinraum 3G, kombinovaný vysávač 4 v 1, 1400 W, nádržka s čistiacim prostriedkom

Klarstein Reinraum 3G, kombinovaný vysávač 4 v 1, 1400 W, nádržka s čistiacim prostriedkom

Vysávač Klarstein Reinraum 3G čistí efektívne a výkonne textílie a všetky hladké podlahy. Vďaka bohatému príslušenstvu sa hodí na najrozličnejšie použitie. Suché vysávanie,...

Vysávač Klarstein Reinraum 3G čistí efektívne a výkonne textílie a všetky hladké podlahy. Vďaka bohatému príslušenstvu sa hodí na najrozličnejšie použitie. Suché vysávanie, mokré vysávanie, napenenie - všetky tieto funkcie zastrešuje len jeden prístroj. Kombinovaný vysávač 4 v 1 ponúka navyše aj praktickú funkciu dúchania. Sací výkon 1400 W spoľahlivo vyčistí z podlahy prach, špinu alebo špinavú vodu. Vysávač efektívne a neľútostne povysáva všetku špinu, ktorá sa následne zachytáva vo veľkej nádrži s objemom 35 litrov. Dokonca aj jemný prach sa spoľahlivo zachytí vo vode. Keďže pri mokrom vysávaní sa nepoužíva žiadne vrecko, šetrí vysávač peniaze a ponúka jednoduché používanie: po použití stačí len vyliať špinavú vodu z nádrže. Intenzívne čistenie kobercov zabezpečuje šampónovacia dýza kombinovaného vysávača . Čistiaci prostriedok z nádržky sa pod tlakom vnáša do vlákien koberca. Následne sa koberec prejde klasickým nadstavcom na vysávanie a špinavá voda sa zachytí v nádrži. Výsledok: hĺbkovo vyčistený koberec. A ešte viac: na rýchle suché vysávania sa k vysávaču dodáva aj kvalitný filter. Po skončení vysávania všetky trubice a nadstavce uložíte na držiaky nachádzajúce sa priamo na nádrži vysávača, čo šetrí miesto. Vysávač Klarstein Reinraum 3G ponúka rýchle, ľahké a dôkladné čistenie. Pre maximálnu čistotu všetkých podláh!

Podobné produkty

Zobraziť všetky Multifunkčné vysávače

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

09/09/2019 15:07
Ema

Perfektná ponuka produktov a super ceny. Nemám čo vytknúť. Určite v Electronic-Star budem nakupovať aj v budúcnosti.

09/09/2019 15:07
Berta

Takéto Multifunkčné vysávače som videl aj na Heureke. Klarstein Reinraum 3G, kombinovaný vysávač 4 v 1, 1400 W, nádržka s čistiacim prostriedkom mal veľmi dobré recenzie. Zatial mám doma len krátko ale maximálna spokojnosť.

09/09/2019 15:07
Bohumil

Dobrá cena, rýchle doručenie, žiaden problém s objednávkou.

09/09/2019 15:07
Edmund

Myslím, že ide o dobrú značku, tak by snáď nemuseli byť problémy .........uvidíme ?

09/09/2019 15:07
Rozália

Myslím že ziskal v Dteste nejaké ocenenie ak sa nemýlim

Pridať komentár