Klarstein Metrobreeze 12 Las Vegas, mobilná klimatizácia, 3-v-1, 12.000 BTU, bielo-strieborná

Klarstein Metrobreeze 12 Las Vegas, mobilná klimatizácia, 3-v-1, 12.000 BTU, bielo-strieborná

Klimatizácia so skúsenosťami púštneho slnka. Klarstein Metrobreeze 12 Las Vegas je jednoduchá expertka na teploty pre letné chladné interiéry. Klimatizácia Klarstein...

Klimatizácia so skúsenosťami púštneho slnka. Klarstein Metrobreeze 12 Las Vegas je jednoduchá expertka na teploty pre letné chladné interiéry. Klimatizácia Klarstein Metrobreeze 12 Las Vegas sa postará o príjemnú klímu v letných dňoch vo vašich bytoch alebo pracovniach. 3-v-1 klimatizácia vychladí počas horúcich dní interiéri na príjemné teploty medzi 16 a 32°C a so svojim silným ventilátorom distribuuje vzdušné osvieženie nepretržite v celej miestnosti. Vďaka prepínateľnej funkcii odvlhčovača účinne pôsobí proti tropickej atmosfére a eliminuje kondenzačnú vlhkosť pred jej vyzrážaním. Výkonný chladiaci kompresor pracuje s 12.000 BTU resp. 3,5 kW v energetickej triede A, takže bude Klimatizácia Klarstein Metrobreeze 12 Las Vegas 3-v-1 aj v dlhodobej prevádzke úsporná a šetrná k životnému prostrediu. Základné funkcie klimatizácie sa ovládajú ľahko pomocou horného ovládacieho panela. Okrem toho dodané diaľkové ovládanie ponúka nielen možnosť pohodlne sa posadiť, ale aj množstvo ďalších funkcií, ako napríklad osciláciu otvorenia ventilátora alebo rôzne nastavenia časovača. LED diódy jasne ukazujú, ktorá funkcia bola vykonaná. Pre rýchlu inštaláciu je ku klimatizácii Klarstein Metrobreeze 12 Las Vegas priložená tesniaca sada na posuvné okná. Naťahovacia 1,5 m vzduchová hadica ako aj ľahkochodné kolieska neuľahčujú len výber miesta pre klimatizáciu ale aj osadenie. Užiť si chlad v lete: S klimatizáciou Klarstein Metrobreeze 12 Las Vegas to nie je žiadny problém.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Mobilné klimatizácie

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

09/09/2019 15:07
Eleonóra

V iných obchodoch je cena oveľa vyššia. za túto cenu fakt super ponuka

09/09/2019 15:07
Kornel

Pri výbere eshopu vždy dbám na jeho hodnotenia. Obchod Electronic-Star ich má naozaj skvelé. Netreba špekulovať, treba si vybrať spoľahlivý eshop, v ktorom navyše nakúpite za super ceny.

09/09/2019 15:07
Samuel

Fajn kvalita za rozumnú cenu 659.90 €

09/09/2019 15:07
Samuel

Myslím že ziskal v Dteste nejaké ocenenie ak sa nemýlim

Pridať komentár