Klarstein Iceblokk Hybrid truhlicová mraznička, 227 litrov, 7 priehradok, vzhľad ušľachtilej ocele

Klarstein Iceblokk Hybrid truhlicová mraznička, 227 litrov, 7 priehradok, vzhľad ušľachtilej ocele

Perfektné riešenie na uskladnenie potravín dlhodobo hlboko zmrazené: s mrazničkou Klarstein Iceblokk Hybrid môžete bezproblémovo a bezpečne zamraziť aj väčšie množstvá...

Perfektné riešenie na uskladnenie potravín dlhodobo hlboko zmrazené: s mrazničkou Klarstein Iceblokk Hybrid môžete bezproblémovo a bezpečne zamraziť aj väčšie množstvá potravín. Zlatý klinec: mraznička sa na Vaše želanie zmení na chladničku! S úžitkovým objemom 227 litrov ponúka 4-hviezdičková mraznička so siedmimi poschodiami dostatok priestoru pre všetky druhy mrazených jedál. Sklené poličky, 5 samostatne vyberateľných vysúvacích priehradok a 2 priehľadné vyklápacie priehradky uľahčujú prehľadné roztriedenie: všetko tak rýchlo nájdete a máte to ihneď poruke. Absolútnou mimoriadnosťou je použiteľnosť zariadenia aj ako chladničku. K tomu môžete jednoducho cez dotykové ovládacie pole na prednej strane zariadenie prestaviť na prevádzku chladničky a nastaviť zodpovedajúcu teplotu. Vybrať si môžete 5 hodnôt medzi +8 a +2 °C pre chladničku a -16 a -24 °C pre mrazničku. Táto výnimočná vlastnosť robí z mrazničky Iceblokk Hybrid perfektné zariadenie na uskladnenie sezónnych potravín alebo na rôzne párty či eventy! S ušľachtilou, striebornou konštrukciou so vzhľadom ušľachtilej ocele perfektne zapadne do takmer každého kuchynského zariadenia: mraznička Iceblokk Hybrid od spoločnosti Klarstein.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Mrazničky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

09/09/2019 15:07
Aleš

Skutočnosť predčila moje očakávania, s Klarstein Iceblokk Hybrid truhlicová mraznička, 227 litrov, 7 priehradok, vzhľad ušľachtilej ocele som nadmieru spokojná!

09/09/2019 15:07
Vladimíra

Moja skúsenosť je ešte len krátka, zatiaľ som s Klarstein Iceblokk Hybrid truhlicová mraznička, 227 litrov, 7 priehradok, vzhľad ušľachtilej ocele za cenu 549.90 € spokojný, odporúčam

09/09/2019 15:07
Pankrác

Tento produkt je super. Určite odporúčam

09/09/2019 15:07
Pankrác

Pri nákupe na internete sa človek vie aj dobre popáliť, som rada že mne sa to nestalo. V eshope Electronic-Star som v rámci kategórie Mrazničky našla len kvalitné veci.

09/09/2019 15:07
Slavomíra

Takéto Mrazničky som videl aj na Heureke. Klarstein Iceblokk Hybrid truhlicová mraznička, 227 litrov, 7 priehradok, vzhľad ušľachtilej ocele mal veľmi dobré recenzie. Zatial mám doma len krátko ale maximálna spokojnosť.

09/09/2019 15:07
Ľuboš, Ľubor

Najprv som neveril, že Klarstein Iceblokk Hybrid truhlicová mraznička, 227 litrov, 7 priehradok, vzhľad ušľachtilej ocele je to, čo o ňom tvrdí reklama. Od známeho som ale dostal odporúčanie a objednal som si tovar z obchodu Electronic-Star. Teraz môžem potvrdiť že je pravda, čo tvrdia reklamy. Patrí medzi top produkty v kategórii Mrazničky

Pridať komentár