Klarstein Iceblokk 60 , mraznička , A+, 60 litrov, visiaci kôš, kolieska, biela

Klarstein Iceblokk 60 , mraznička , A+, 60 litrov, visiaci kôš, kolieska, biela

Perfektné riešenie na zmrazenie potravín v obmedzených priestorových podmienkach: S mrazničkou Klarstein Iceblokk 60 sa dajú potraviny dlhodobo zmraziť aj v malých...

Perfektné riešenie na zmrazenie potravín v obmedzených priestorových podmienkach: S mrazničkou Klarstein Iceblokk 60 sa dajú potraviny dlhodobo zmraziť aj v malých domácnostiach. Spotreba energie je pritom maximálne nízka vďaka triede energetickej účinnosti A+. So 60 litrami úžitkového priestoru poskytuje 4-hviezdičková mraznička dostatok miesta pre všetky druhy mrazených potravín. Odnímateľný závesný kôš je ideálne vhodný pre mrazené drobnosti, ktoré je možné jednoducho vybrať. Regulácia teploty prebieha tiež veľmi jednoducho: Na prednej strane je trojstupňový regulátor, ktorý sa nastavuje podľa potreby. Aby mohla byť mraznička Iceblokk 60 prispôsobená všetkým priestorovým požiadavkám, má 4 ľahko pohyblivé podlahové kolieska. Vďaka tomu je jej premiestnenie jednoduché aj pri kompletnom naplnení. S jednoduchou bielou konštrukciou sa vizuálne začlení takmer do akéhokoľvek kuchynského prostredia: Iceblokk 60 od spoločnosti Klarstein .

Podobné produkty

Zobraziť všetky Mrazničky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

09/09/2019 15:07
Ladislav

Moja skúsenosť je ešte len krátka, zatiaľ som s Klarstein Iceblokk 60 , mraznička , A+, 60 litrov, visiaci kôš, kolieska, biela za cenu 159.90 € spokojný, odporúčam

09/09/2019 15:07
Hugo

Nie vždy verím tomu, čo odporúčajú v TV, ale Klarstein Iceblokk 60 , mraznička , A+, 60 litrov, visiaci kôš, kolieska, biela ma prekvapil svojou kvalitou.

09/09/2019 15:07
Miloslava

Myslím že ziskal v Dteste nejaké ocenenie ak sa nemýlim

09/09/2019 15:07
Ervín

Dobré ceny, kvalitná komunikácia obchodu Electronic-Star (mal som prehľad o každom kroku vybavenia mojej objednávky), doručenie do 2 dní až k dverám. Odporúčam, budete spokojní.

Pridať komentár