Klarstein Hotrod Masterplan, sada liatinových hrncov, 7 dielov, BBQ, liatina

Klarstein Hotrod Masterplan, sada liatinových hrncov, 7 dielov, BBQ, liatina

Vždy horúce železo z ohňa: S liatinovým setom Klarstein Masterplan varíte originálne ako kovboji na divokom západe. Vráťte sa k prírode a užívajte si jednoduchosť! Sada...

Vždy horúce železo z ohňa: S liatinovým setom Klarstein Masterplan varíte originálne ako kovboji na divokom západe. Vráťte sa k prírode a užívajte si jednoduchosť! Sada BBW hrncov Klarstein Hotrod Masterplan Vás zásobuje všetkým, čo potrebujete pre varenie na otvorenom ohni. Znovu objavíte pôvodné kuchárske umenie a vrátite sa ku koreňom: Či už praženie, pečenie alebo varenie, sadou liatinových hrncov budete nadšení. 7-dielna sada ponúka všetko, čo je potrebné pre špeciálne varenie nad otvoreným ohňom. Kastról s vekom, panvica, liatinový hrniec s rúčkou, veko a platňa na pečenie umožňujú pripraviť celé menu priamo na grile, v nádobe na oheň alebo pri táboráku. O bezpečné postavenie na žeravých uhlíkoch sa stará stojan na hrniec, zatiaľ čo manipulácia s horúcimi časťami je umožnená pomocou zdviháku veka. Jednoduchý transport a usporiadané uskladnenie garantuje stabilná debna z masívu. Či už v prírode, alebo v domácej záhrade, pri kempovaní, táboráku, alebo grilovaní, sada liatinových hrncov Klarstein Masterplan spraví z barbecue originálny zážitok v štýle country.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Grily, udiarne

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

09/09/2019 15:07
Jana

Takéto Grily, udiarne som videl aj na Heureke. Klarstein Hotrod Masterplan, sada liatinových hrncov, 7 dielov, BBQ, liatina mal veľmi dobré recenzie. Zatial mám doma len krátko ale maximálna spokojnosť.

09/09/2019 15:07
Levoslav

Mali dopravu zadarmo, nevedela som odolať :-)

09/09/2019 15:07
Ľubica

Dobrá cena, rýchle doručenie, žiaden problém s objednávkou.

09/09/2019 15:07
Elvíra

Som laik a nevyznám sa v kategórií Grily, udiarne. Aj keď je na webe viacero návodov ako si vybrať, nemám to čas všetko študovať. A tak som si vybral z najpredávanejších - produkt Klarstein Hotrod Masterplan, sada liatinových hrncov, 7 dielov, BBQ, liatina a som spokojný.

09/09/2019 15:07
Konštantín

Tento produkt je super. Určite odporúčam

Pridať komentár