Klarstein Annabelle 90, odsávač pár, sklo, 650 m³/h, dotykový panel, biely

Klarstein Annabelle 90, odsávač pár, sklo, 650 m³/h, dotykový panel, biely

Odsávač pár Klarstein Annabelle 90 je atraktívnym doplnkom stredne veľkých až veľkých kuchýň. Spoľahlivo odsáva pachy a pary, čím zabezpečuje príjemné ovzdušie v miestnosti aj...

Odsávač pár Klarstein Annabelle 90 je atraktívnym doplnkom stredne veľkých až veľkých kuchýň. Spoľahlivo odsáva pachy a pary, čím zabezpečuje príjemné ovzdušie v miestnosti aj pri veľkých kuchárskych akciách. Zariadenie Annabelle od spoločnosti Klarstein je výkonný digestor s priestorom na hlavu , ktorý so svojím vzostupným tvarom umožňuje ľahké nazeranie do najzadnejších hrncov a pritom hýbe až 650 m3 vzduchu za hodinu. V prípade potreby osvetlia varnú plochu dve silné LED svetlá. Všetky nastavenia sa dajú pohodlne uskutočniť priamo na prednej strane zariadenia z bieleho bezpečnostného skla pomocou dotykového ovládania. Vo vnútri chránia odsávací kanál pred znečistením tri tukové filtre z hliníka, ktoré sú umývateľné v umývačke riadu. Svojím čistým a zároveň elegantným dizajnom s bielym sklom sa odsávač pár Klarstein Annabelle 90 úžasne začlení do každého štýlu zariadenia kuchyne, pričom bude určite pútať pohľady. Digestor možno prestavať pomocou dvoch filtrov s aktívnym uhlím (produkt 10027530) na recirkulačnú prevádzku.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Komínové a nástenné digestory

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

09/09/2019 15:07
Alexandra

Myslím že ziskal v Dteste nejaké ocenenie ak sa nemýlim

09/09/2019 15:07
Bibiána

Mali dopravu zadarmo, nevedela som odolať :-)

09/09/2019 15:07
Viliam

Som laik a nevyznám sa v kategórií Komínové a nástenné digestory. Aj keď je na webe viacero návodov ako si vybrať, nemám to čas všetko študovať. A tak som si vybral z najpredávanejších - produkt Klarstein Annabelle 90, odsávač pár, sklo, 650 m³/h, dotykový panel, biely a som spokojný.

09/09/2019 15:07
Alexej

Tento produkt je super. Určite odporúčam

Pridať komentár