Klarfit X-Spline, domáci trenažér, flexibilné ťahadlá, remeňový pohon, čierny

Klarfit X-Spline, domáci trenažér, flexibilné ťahadlá, remeňový pohon, čierny

S domácim trenažérom Klarfit X-Spline už nič nestojí v ceste individuálnemu silovému tréningu. Toto multifunkčné, skladacie a komfortné zariadenie na zlepšovanie výkonu je...

S domácim trenažérom Klarfit X-Spline už nič nestojí v ceste individuálnemu silovému tréningu. Toto multifunkčné, skladacie a komfortné zariadenie na zlepšovanie výkonu je priestorovo úsporným fitnes pomocníkom! Šliapanie do pedálov, tréning hornej časti tela, zdokonaľovanie pozície sedenia, sledovanie pulzu pri súčasnom používaní najnovších sérií a multimediálnych aplikácií - to všetko sľubuje jedine domáci trenažér Klarfit X-Spline. Vďaka tichému a kvalitnému remeňovému pohonu so systémom SilentBelt pracuje X-Bike s certifikáciou EN95720 veľmi plynule a ticho. Ideálny odpor voči pedálom je regulovaný praktickým ovládacím kolieskom, ktoré možno nastaviť pomocou systému MagResist s magnetickým odporom v 8 úrovniach. S flexibilnými ťahadlami ponúka domáci trenažér Klarfit X-Spline možnosť posilniť ramená a hornú časť tela, čo umožňuje tréning celého tela. Pomocou dvoch rôznych možností sedenia môže byť použité zariadenie X-Spline aj ako náročný X-Bike, a tiež ako silovo šetrnejší Relaxbike. Pohodlné držadlá sedadla na ľavej a pravej strane plochy sedadla poskytujú za každých okolností stabilnú podporu pri cvičeniach so zameraním na nohy a panvové svaly. V pohodlných držadlách je zabudovaný pulzný monitor, ktorý poskytuje tréningovému počítaču aktuálne dáta o pulzovej frekvencii, čo umožňuje efektívnu kontrolu výkonu. Multifunkčný bicykel má aj držiak na tablet SmartCardio Studio, ktorý po vybavení správnymi zariadeniami zaručuje okrem tréningu aj rozmanitú zábavu. Okrem toho rozoznáva kamera tabletu/smartfónu pohyby používateľa a umožňuje tak preskúmanie mnohých virtuálnych trás. Protišmykové pedále s nastaviteľnými popruhmi na nohy pomáhajú pri optimálnom prenose sily z chodidla na pedál, zatiaľ čo praktické transportné kolieska zaručujú flexibilné premiestnenie zariadenia. Zariadenie X-Spline sa dá aj zložiť a pohodlne uskladniť, čo mu dáva reputáciu ideálneho domáceho trenažéra s nízkymi priestorovými nárokmi. Jedno zariadenie na všetko: domáci trenažér Klarfit X-Spline kombinuje všestranný tréning, najmodernejšiu fitnes technológiu a skvelú zábavu v jednom ohromujúcom zariadení.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Skladacie rotopedy

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

09/09/2019 15:07
Ida

Klarfit X-Spline, domáci trenažér, flexibilné ťahadlá, remeňový pohon, čierny mi doniesol Ježiško a nemohol vybrať lepšie :-)

09/09/2019 15:07
Jolana

Myslím že ziskal v Dteste nejaké ocenenie ak sa nemýlim

09/09/2019 15:07
Ľuboslav

Fajn kvalita za rozumnú cenu 179.90 €

09/09/2019 15:07
Severín

Klarfit X-Spline, domáci trenažér, flexibilné ťahadlá, remeňový pohon, čierny spĺňa všetky prezentované vlastnosti a parametre, musím ho preto ohodnotiť na 100%

Pridať komentár