Klarfit Continus Pro Mini Bike, pedálový prístroj na cvičenie, displej, sklápací, čierna farba

Klarfit Continus Pro Mini Bike, pedálový prístroj na cvičenie, displej, sklápací, čierna farba

S každým krokom k lepšej výkonnosti:  Klarfit  Continus Pro pedálový prístroj na cvičenie privedie Vaše ruky a nohy do formy! Či už na regeneráciu síl vo svaloch po úraze...

S každým krokom k lepšej výkonnosti:  Klarfit  Continus Pro pedálový prístroj na cvičenie privedie Vaše ruky a nohy do formy! Či už na regeneráciu síl vo svaloch po úraze alebo na formovanie nôh či rúk, s  Klarfit  Continus Pro Mini-Bike  sa z unavených svalov veľmi rýchlo stanú svieže a čulé. Či už v sede na tréning nôh alebo v stoji na cvičenie rúk, Continus Pro je použiteľný skoro všade. Vďaka nastaviteľnému odporu si môže každý sám určiť, aký náročný jeho tréning bude: slabý odpor pre začiatočníkov, ktorí sa chcú znova dostať do formy, alebo silný odpor pre profíkov, ktorí si chcú počas práce alebo večer dať ešte jednu tréningovú rundu pred ďalšou cestou do svahov. Na malom zabudovanom displeji môžete sledovať Váš výkon počas cvičenia: otáčky za minútu, počet otáčok, spálené kalórie a čas cvičenia. Vďaka nízkej hmotnosti a možnosti sklopenia nožičiek je možné  Klarfit  Continus Pro pedálový prístroj na cvičenie jednoducho premiestniť - pretože na trošku športovania sa čas nájde vždy a všade. Dostať sa znova veľmi jednoducho do formy: s  Klarfit  Continus Pro Mini-Bike  trénujete Vaše ramenné svaly a svaly dolných končatín rýchlo a skoro všade. Dostupné farby:  čierna,  červená (10030857), modrá (10030858).

Podobné produkty

Zobraziť všetky Mini rotopedy

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

09/09/2019 15:07
Demeter

Pri výbere eshopu vždy dbám na jeho hodnotenia. Obchod Electronic-Star ich má naozaj skvelé. Netreba špekulovať, treba si vybrať spoľahlivý eshop, v ktorom navyše nakúpite za super ceny.

09/09/2019 15:07
Jaroslava

S tovarom som spokojná, s manželom sme vybrali veľmi dobre. Potešila aj cena a dobré hodnotenia eshopu Electronic-Star

09/09/2019 15:07
Aurélia

Skutočnosť predčila moje očakávania, s Klarfit Continus Pro Mini Bike, pedálový prístroj na cvičenie, displej, sklápací, čierna farba som nadmieru spokojná!

09/09/2019 15:07
Irena

Klarfit Continus Pro Mini Bike, pedálový prístroj na cvičenie, displej, sklápací, čierna farba spĺňa všetky prezentované vlastnosti a parametre, musím ho preto ohodnotiť na 100%

09/09/2019 15:07
Medard

V kategórií Mini rotopedy som bol úplne stratený, tak som si vybral produkt Klarfit Continus Pro Mini Bike, pedálový prístroj na cvičenie, displej, sklápací, čierna farba podľa odporúčaní ostatných na internete. A spravil som dobre, s mojim výberom som nadmieru spokojný. Takisto aj prístup obchodu Electronic-Star bol úplne profesionálny.

09/09/2019 15:07
Hermína

Najprv som neveril, že Klarfit Continus Pro Mini Bike, pedálový prístroj na cvičenie, displej, sklápací, čierna farba je to, čo o ňom tvrdí reklama. Od známeho som ale dostal odporúčanie a objednal som si tovar z obchodu Electronic-Star. Teraz môžem potvrdiť že je pravda, čo tvrdia reklamy. Patrí medzi top produkty v kategórii Mini rotopedy

09/09/2019 15:07
Vavrinec

Klarfit Continus Pro Mini Bike, pedálový prístroj na cvičenie, displej, sklápací, čierna farba som tu zohnal za bezkonkurenčnú cenu 25.90 €!!!

Pridať komentár