Klarfit AB Cruncher, tréner brušného svalstva

Klarfit AB Cruncher, tréner brušného svalstva

Zariadenie AB Cruncher od spoločnosti Klarfit je tréner brušného svalstva pre fitness, budovanie svalov a chudnutie. Vďaka svojim kompaktným rozmerom predstavuje výhodnú...

Zariadenie AB Cruncher od spoločnosti Klarfit je tréner brušného svalstva pre fitness, budovanie svalov a chudnutie. Vďaka svojim kompaktným rozmerom predstavuje výhodnú možnosť tréningu so zariadením. Srdcom zariadenia je lišta s rolovacím systémom s ľahkým chodom: To umožňuje jednoduché fitness cvičenia, ktoré okrem chrbta aktivizujú aj chrbát, paže, boky a nohy. Kolená majú pohodlnú podperu na štyroch spodných polstrovaných podložkách, zatiaľ čo ruky sú umiestnené na horných dvoch podložkách. Trénujúci ťahajú kolená umiestnené na podložke pomocou rolovacieho mechanizmu smerom nahor. Tréner brušného svalstva ponúka výzvu pre začiatočníkov aj pokročilých: Keďže sa klzné lišty nakláňajú a dajú sa nastaviť v štyroch stupňoch pomocou silného kovového nitu, zariadenie Klarfit vyhovie rôznym úrovniam obťažnosti. Integrovaný tréningový počítač pomáha udržiavať prehľad pri tréningu: Počíta opakovania pohybu, spálené kalórie, meria čas a poskytuje informácie o počte opakovaní za minútu. Samozrejme možno tréningový počítač kedykoľvek resetovať. Vezmite, prosím, na vedomie, že zariadenie je dodávané ako montážna sada, ktorej montáž trvá približne 20 minút, pričom hodnota sa môže líšiť nahor alebo nadol v závislosti od remeselnej zručnosti.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Posilňovacie stroje

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

09/09/2019 15:07
Mojmír

Zatiaľ OK

09/09/2019 15:07
Albert

Myslím, že ide o dobrú značku, tak by snáď nemuseli byť problémy .........uvidíme ?

09/09/2019 15:07
Zoja

Nadchli ma značkové produkty v kategórií Posilňovacie stroje. Pred výberom som si pozrela viacero recenzií a následne objednala. Všetko prebehlo bez problémov.

09/09/2019 15:07
Alena

Posilňovacie stroje boli pre mňa jedným otáznikom a tak som si nechal poradiť priamo v eshope Electronic-Star. Oceňujem individuálny prístup a osožné rady.

09/09/2019 15:07
Marína

V kategórií Posilňovacie stroje som bol úplne stratený, tak som si vybral produkt Klarfit AB Cruncher, tréner brušného svalstva podľa odporúčaní ostatných na internete. A spravil som dobre, s mojim výberom som nadmieru spokojný. Takisto aj prístup obchodu Electronic-Star bol úplne profesionálny.

Pridať komentár