Electronic-Star Zariadenie „STAR 12“, PA reproduktory, bezdrôtový mikrofón

Electronic-Star Zariadenie „STAR 12“, PA reproduktory, bezdrôtový mikrofón

Výborný PA systém reproduktorov s aktívnymi 30 cm reproduktormi a prehrávaním MP3 skladieb z USB kľúčov a SD kariet. Výkon až 1200 W a pár bezdrôtových mikrofónov sa postarajú...

Výborný PA systém reproduktorov s aktívnymi 30 cm reproduktormi a prehrávaním MP3 skladieb z USB kľúčov a SD kariet. Výkon až 1200 W a pár bezdrôtových mikrofónov sa postarajú o výborný zvuk na Vašej najbližšej párty. Kompletný PA hudobný systém s aktívnou a pasívnou sadou reproduktorov a bezdrôtovými mikrofónmi s obrovským dosahom. Set „STAR 12“ je vysoko kvalitné zariadenie, ktorá Vám ponúka skvelú platformu pre rozvoj Vášho talentu. Konštrukcia je jednoduchá a jej obsluhu zvládne naozaj každý. Stačí zapojiť prúd, dať do obehu mikrofón a Vaša jedinečná akcia môže začať! Hudbu si môžete prehrávať priamo zo svojej SD karty alebo USB kľúča. Okrem toho si môžete cez cinch audio vstup napojiť iné HiFi zariadenia, s ktorými sa Vaše sety stanú ešte kreatívnejšími a zaujímavejšími. Zariadenie disponuje 7–pásmovým ekvalizérom, ktorý Vám ponúka rôzne možnosti nastavenia hudby podľa Vášho obľúbeného žánru. S výkonom 1200 W sa tento PA zvukový systém vynikajúco hodí na podujatia rôzneho druhu – od rodinnej slávnosti až po rockový koncert. Ak budete chcieť svoje akcie obohatiť o spevácke a moderátorské vstupy alebo o rôzne prezentácie, nevyhnutnou súčasťou sa pre Vás stane bezdrôtový mikrofón s jeho obrovským dosahom až do 100 metrov. Toto zariadenie sa stane Vaším najvernejším partnerom pri organizácii akejkoľvek akcie, či podujatia.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Ozvučenie akcií a osláv

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

09/09/2019 15:07
Tibor

Eshop Electronic-Star mi odporučil kamarát, ktorý v ňom pravidelne nakupuje. Prekvapila ma široká ponuka, dostupnosť tovaru skladom aj dobré ceny.

09/09/2019 15:07
Martin, Maroš

Electronic-Star Zariadenie „STAR 12“, PA reproduktory, bezdrôtový mikrofón som si vybral na základe viacerých recenzií a testov. Som veľmi spokojná, nemenila by som. Obchod Electronic-Star odporúčam - moja objednávka bola vybavená rýchlo a kvalitne. 10/10

09/09/2019 15:07
Sidónia

Skutočnosť predčila moje očakávania, s Electronic-Star Zariadenie „STAR 12“, PA reproduktory, bezdrôtový mikrofón som nadmieru spokojná!

09/09/2019 15:07
Štefánia

Pri nákupe na internete sa človek vie aj dobre popáliť, som rada že mne sa to nestalo. V eshope Electronic-Star som v rámci kategórie Ozvučenie akcií a osláv našla len kvalitné veci.

Pridať komentár