Capital Sports Nice Touch PS, športové rukavice, tréningové rukavice, S, syntetická koža

Capital Sports Nice Touch PS, športové rukavice, tréningové rukavice, S, syntetická koža

Tréningové rukavice Capital Sports NiceTouch sa stanú Vašim novým tréningovým partnerom pre športové použitie, ako pre fitness, silový tréning a cyklistiku. Ich športový...

Tréningové rukavice Capital Sports NiceTouch sa stanú Vašim novým tréningovým partnerom pre športové použitie, ako pre fitness, silový tréning a cyklistiku. Ich športový dizajn zaujme navzájom zladenými farbami a kvalitnými materiálmi, vhodnými pre prax. Takže časti dlane sú zo syntetickej kože, ktorá poskytuje výrazne väčší cit a spätnú väzbu. Ponúka tiež účinnú ochranu proti pľuzgierom a môže pomôcť vyhnúť sa mozoľom. Chrbát ruky je vyrobený z priedušného strečového zmesového materiálu, ktorý je ideálny pre pohodlie pri používaní a plynulé pohyby. Okrem toho optimálne odvádza teplo a vlhkosť pre zabezpečenie príjemnej klímy ruky. Zosilnená a polstrované plochy uchopenia Vám pomôžu pri rôznych cvičeniach a prinášajú športovým rukaviciam Capital Sports NiceTouch naviac dlhšiu životnosť.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Posilňovacie pomôcky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

09/09/2019 15:07
Miloslav

Dobrá cena, rýchle doručenie, žiaden problém s objednávkou.

09/09/2019 15:07
Radovan

Fajn kvalita za rozumnú cenu 11.90 €

09/09/2019 15:07
Blažena

S tovarom som spokojná, s manželom sme vybrali veľmi dobre. Potešila aj cena a dobré hodnotenia eshopu Electronic-Star

09/09/2019 15:07
Andrea

Super pomer cena vs. kvalita

Pridať komentár