Capital Sports Nice Touch BM, športové rukavice, tréningové rukavice, M, syntetická koža

Capital Sports Nice Touch BM, športové rukavice, tréningové rukavice, M, syntetická koža

Tréningové rukavice Capital Sports NiceTouch sa stanú Vašim novým tréningovým partnerom pre športové použitie, ako pre fitness, silový tréning a cyklistiku. Ich športový...

Tréningové rukavice Capital Sports NiceTouch sa stanú Vašim novým tréningovým partnerom pre športové použitie, ako pre fitness, silový tréning a cyklistiku. Ich športový dizajn zaujme navzájom zladenými farbami a kvalitnými materiálmi, vhodnými pre prax. Takže časti dlane sú zo syntetickej kože, ktorá poskytuje výrazne väčší cit a spätnú väzbu. Ponúka tiež účinnú ochranu proti pľuzgierom a môže pomôcť vyhnúť sa mozoľom. Chrbát ruky je vyrobený z priedušného strečového zmesového materiálu, ktorý je ideálny pre pohodlie pri používaní a plynulé pohyby. Okrem toho optimálne odvádza teplo a vlhkosť pre zabezpečenie príjemnej klímy ruky. Zosilnená a polstrované plochy uchopenia Vám pomôžu pri rôznych cvičeniach a prinášajú športovým rukaviciam Capital Sports NiceTouch naviac dlhšiu životnosť.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Športové rukavice

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

09/09/2019 15:07
Marta

Ja kupujem len túto značku, som s ňou vždy spokojná

09/09/2019 15:07
Nataša

Prekvapilo ma kvalitné vyhotovenie, Capital Sports Nice Touch BM, športové rukavice, tréningové rukavice, M, syntetická koža vyzerá naživo ešte lepšie než na obrázku.

09/09/2019 15:07
Pravoslav

Už som v Electronic-Star parkrát nakupovala a vždy bol celý proces (od objednania po rozbalenie tovaru doma) bez nepríjemností. Hodnotím preto veľmi kladne.

09/09/2019 15:07
Stanislav

Potreboval som niečo takéto a nie príliš drahé. som rád, že som narazil na Capital Sports Nice Touch BM, športové rukavice, tréningové rukavice, M, syntetická koža za cenu iba 9.90 €

09/09/2019 15:07
Marián

Ako zákazníka ma vždy poteší dobrá cena a rýchle vybavenie objednávky. Obchod Electronic-Star splnil moje očakávania.

09/09/2019 15:07
Bohdana

Pri nákupe na internete sa človek vie aj dobre popáliť, som rada že mne sa to nestalo. V eshope Electronic-Star som v rámci kategórie Športové rukavice našla len kvalitné veci.

09/09/2019 15:07
Emília

Capital Sports Nice Touch BM, športové rukavice, tréningové rukavice, M, syntetická koža som tu zohnal za bezkonkurenčnú cenu 9.90 €!!!

Pridať komentár