Blumfeldt Palazzo Base, podstavec na pavilón, práškové lakovanie, oceľ

Blumfeldt Palazzo Base, podstavec na pavilón, práškové lakovanie, oceľ

Veľmi pevný: s podstavcami Blumfeldt Palazzo Base bude záhradný pavilón Blumfeldt Palazzo stáť pevne, stabilne a nebude sa kývať. Dva práškovo lakované oceľové nosníky v tvare...

Veľmi pevný: s podstavcami Blumfeldt Palazzo Base bude záhradný pavilón Blumfeldt Palazzo stáť pevne, stabilne a nebude sa kývať. Dva práškovo lakované oceľové nosníky v tvare písmena U sa zapustia priamo do trávnika a ponúkajú vhodné otvory na pevné priskrutkovanie nožičiek pavilónu Palazzo. Požadované skrutky sú priložené priamo v balení a uľahčujú montáž.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Záhradné altánky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

09/09/2019 15:07
Silvia

Som laik a nevyznám sa v kategórií Záhradné altánky. Aj keď je na webe viacero návodov ako si vybrať, nemám to čas všetko študovať. A tak som si vybral z najpredávanejších - produkt Blumfeldt Palazzo Base, podstavec na pavilón, práškové lakovanie, oceľ a som spokojný.

09/09/2019 15:07
Imrich

Blumfeldt Palazzo Base, podstavec na pavilón, práškové lakovanie, oceľ som si vybral na základe viacerých recenzií a testov. Som veľmi spokojná, nemenila by som. Obchod Electronic-Star odporúčam - moja objednávka bola vybavená rýchlo a kvalitne. 10/10

09/09/2019 15:07
Servác

Prekvapilo ma kvalitné vyhotovenie, Blumfeldt Palazzo Base, podstavec na pavilón, práškové lakovanie, oceľ vyzerá naživo ešte lepšie než na obrázku.

09/09/2019 15:07
Marcela

Pri nákupe na internete sa človek vie aj dobre popáliť, som rada že mne sa to nestalo. V eshope Electronic-Star som v rámci kategórie Záhradné altánky našla len kvalitné veci.

Pridať komentár