Blumfeldt Castello, pavilón-slnečná plachta, 3,5 x 3,5m, polyester, béžová

Blumfeldt Castello, pavilón-slnečná plachta, 3,5 x 3,5m, polyester, béžová

Ochrana pred dažďom a slnkom na terase alebo záhrade? S Blumfeldt Castello pavilón-slnečnou plachtou sa pomocou pár pohybov stane rám pergoly Blumfeldt Castello baštou...

Ochrana pred dažďom a slnkom na terase alebo záhrade? S Blumfeldt Castello pavilón-slnečnou plachtou sa pomocou pár pohybov stane rám pergoly Blumfeldt Castello baštou relaxácie. S Blumfeldt Castello pavilón-slnečnou plachtou zmeníte Vašu terasu alebo posedenie v záhrade na útočisko pokoja. Slnečný baldachýn z polyesteru 250g/m² odolného proti roztrhnutiu, neponúka len tieň a UV ochranu, ale je aj pokrytý s nepremokavou vrstvou, ktorá dážď odpudzuje od konštrukcii Castella. Vďaka konceptu FlexMood je úplne jednoduché strechu odňať, aby ste ju vyčistili alebo dokonca vymenili. Pretože existuje vo farbách béžová a sivá a dá sa celkom prispôsobiť želanej nálade alebo preferencie. Užívajte si leto a oddychujte vo vašej záhradnej pevnosti: Blumfeldt Castello pergola-slnečná plachta je v záhrade alebo na terase Vašou baštou proti drzým slnečným lúčom a škodoradostným dažďovým kvapkám.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Záhradné altánky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

09/09/2019 15:07
Dáša

Zatiaľ OK

09/09/2019 15:07
Elvíra

Skutočnosť predčila moje očakávania, s Blumfeldt Castello, pavilón-slnečná plachta, 3,5 x 3,5m, polyester, béžová som nadmieru spokojná!

09/09/2019 15:07
Nina

Ako zákazníka ma vždy poteší dobrá cena a rýchle vybavenie objednávky. Obchod Electronic-Star splnil moje očakávania.

09/09/2019 15:07
Arnold

Tento produkt je super. Určite odporúčam

Pridať komentár