Blumfeldt Camden Heat, terasový ohrievač, IR ComfortHeat, IP24, Easy, čierny

Blumfeldt Camden Heat, terasový ohrievač, IR ComfortHeat, IP24, Easy, čierny

Príjemné teplo na balkóne, terase a vo vonkajších priestoroch: Blumfeldt Camden Heat terasový ohrievač s IR ComfortHeat systémom do chladných dní a nocí prináša jemné...

Príjemné teplo na balkóne, terase a vo vonkajších priestoroch: Blumfeldt Camden Heat terasový ohrievač s IR ComfortHeat systémom do chladných dní a nocí prináša jemné infračervené teplo! Keď teploty klesnú, Blumfeldt Camden Heat terasový ohrievač jednoducho zapnete potiahnutím za šnúru, vyberiete si želaný výhrevný stupeň a vnesiete tak nový život na každú párty alebo môžete do neskorej noci vonku pohodlne stolovať. Vysokokvalitný, pôvodný dizajn s kovovým telesom Vám pritom dodatočne sprostredkuje teplo pôvodného pubu v Camdene. Ľahký ohrievač Blumfeldt Camden Heat jednoducho namontujete na strop, takže Vám nestojí v ceste, zatiaľ čo Vašich hostí rýchlo a účinne zhora ohrieva s výkonom až 2500 W. Vďaka infračervenej technológii je teplo odovzdávané cielene na osoby, ktoré sa nachádzajú v jeho blízkosti, a nie do vzduchu v okolí. Jedným alebo dvoma potiahnutiami za šnúru si môžete v rýchlosti vybrať jeden z dvoch teplotných stupňov- 1000 alebo 2500 W, čím ľahko vyhoviete potrebám Vašich hostí. Naplánujte si bezstarostne večeru na balkóne alebo oslavu v garáži bez toho, aby ste si museli robiť starosti s teplotou, pretože ihneď po zapnutí vyprodukujete príjemné a bezpečné teplo priamo bez dlhej zahrievacej fázy. Oslavy ako nočný život v Camdene, užívanie si času s priateľmi alebo romantický večer pri víne a svetle sviečok strávený na terase až pokým žiaria na nebi hviezdy: vďaka terasovému ohrievaču Blumfeldt Camden Heat Vám bude príjemne teplo až do úplného konca.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Vonkajšie ohrievače

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

09/09/2019 15:07
Filip

Ja kupujem len túto značku, som s ňou vždy spokojná

09/09/2019 15:07
Karol

Pri nákupe na internete sa človek vie aj dobre popáliť, som rada že mne sa to nestalo. V eshope Electronic-Star som v rámci kategórie Vonkajšie ohrievače našla len kvalitné veci.

09/09/2019 15:07
Karolína

Potreboval som niečo takéto a nie príliš drahé. som rád, že som narazil na Blumfeldt Camden Heat, terasový ohrievač, IR ComfortHeat, IP24, Easy, čierny za cenu iba 149.90 €

09/09/2019 15:07
Dávid

Pri výbere eshopu vždy dbám na jeho hodnotenia. Obchod Electronic-Star ich má naozaj skvelé. Netreba špekulovať, treba si vybrať spoľahlivý eshop, v ktorom navyše nakúpite za super ceny.

09/09/2019 15:07
Alfréd

V kategórií Vonkajšie ohrievače som bol úplne stratený, tak som si vybral produkt Blumfeldt Camden Heat, terasový ohrievač, IR ComfortHeat, IP24, Easy, čierny podľa odporúčaní ostatných na internete. A spravil som dobre, s mojim výberom som nadmieru spokojný. Takisto aj prístup obchodu Electronic-Star bol úplne profesionálny.

09/09/2019 15:07
Zdenko

V iných obchodoch je cena oveľa vyššia. za túto cenu fakt super ponuka

09/09/2019 15:07
Božidara

Zatiaľ som nenašla žiadne mínusy, uvidíme časom

Pridať komentár