Beamz Mini, stroboskop, 24 x LED, 10 W, vrátane konzoly

Beamz Mini, stroboskop, 24 x LED, 10 W, vrátane konzoly

beamZ mini stroboskop je ideálnym spoločníkom pre mobilných zabávačov a do malých priestorov, ako sú napríklad párty pivnice. Obsluha je vďaka automatickému režimu...

beamZ mini stroboskop je ideálnym spoločníkom pre mobilných zabávačov a do malých priestorov, ako sú napríklad párty pivnice. Obsluha je vďaka automatickému režimu absolútne jednoduchá aj pre laikov. Svetelný efekt stačí len zapojiť do elektrického prúdu, čím získate plnú kontrolu nad rýchlosťou bleskov. Vďaka výkonu 10 W a 24 bielym 5 mm LED diódam vzniká silná hra svetiel. LED technológia prináša veľmi vysokú energetickú úspornosť a zaručuje dlhú životnosť svetiel. Nízka tvorba tepla prispieva aj k vysokej bezpečnosti pri prevádzke. Zariadenie je vhodné na nástennú aj stropnú montáž, vďaka čomu ho možno ideálne umiestniť v miestnosti.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Stroboskopy

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

09/09/2019 15:07
Lukáš

Už som v Electronic-Star parkrát nakupovala a vždy bol celý proces (od objednania po rozbalenie tovaru doma) bez nepríjemností. Hodnotím preto veľmi kladne.

09/09/2019 15:07
Demeter

Super pomer cena vs. kvalita

09/09/2019 15:07
Frederik

Pri nákupe na internete sa človek vie aj dobre popáliť, som rada že mne sa to nestalo. V eshope Electronic-Star som v rámci kategórie Stroboskopy našla len kvalitné veci.

09/09/2019 15:07
Alexander

Tento produkt je super. Určite odporúčam

09/09/2019 15:07
Stanislava

Najprv som neveril, že Beamz Mini, stroboskop, 24 x LED, 10 W, vrátane konzoly je to, čo o ňom tvrdí reklama. Od známeho som ale dostal odporúčanie a objednal som si tovar z obchodu Electronic-Star. Teraz môžem potvrdiť že je pravda, čo tvrdia reklamy. Patrí medzi top produkty v kategórii Stroboskopy

Pridať komentár