Auna Worldwide Mini, internetové rádio, WLAN, sieťový prehrávač, USB, MP3, AUX, FM tuner, čierna farba

Auna Worldwide Mini, internetové rádio, WLAN, sieťový prehrávač, USB, MP3, AUX, FM tuner, čierna farba

auna Worldwide Min i je funkciami nabité internetové rádio s kompaktnými rozmermi a elegantným dizajnom. Ako dôkaz zamerania na budúcnosť ponúka rádio auna Worldwide Mini...

auna Worldwide Min i je funkciami nabité internetové rádio s kompaktnými rozmermi a elegantným dizajnom. Ako dôkaz zamerania na budúcnosť ponúka rádio auna Worldwide Mini príjem viac ako 15000 internetových staníc z celého sveta vďaka vstavanému WLAN adaptéru. Konektivita WiFi umožňuje aj prehrávanie hudobnej knižnice z vášho počítača priamo na prístroji. Celkovo podporuje prehrávanie formátov MP3, WMA, AAC, AAC+ a FLAC. K prídavnej výbave patrí digitálny DAB/DAB+ tuner i analógový FM/AM tuner. Podpora RDS zobrazuje prídavné informácie, ako napr. interpret, názov, album, žáner a správy. Zadný AUX vstup slúži na pripojenie externých zdrojov, ako napr. mobilu, MP3 prehrávača alebo notebooku. Na zadnej strane je k dispozícii aj jeden USB port s podporou prehrávania MP3 titulov z USB pamäťových médií. Slúchadlový výstup zabezpečuje diskrétne počúvanie hudby aj v neskorej hodine. Predný širokopásmový reproduktor zabezpečuje dynamický zvukový obraz. Ďalšia prednosť prístroja spočíva v budíku s nastaviteľným duálnym alarmom a funkciou Snooze (odloženie budíka). Rovnako máte na výber aj odložené vypnutie prístroja. Diaľkový ovládač slúži na pohodlné ovládanie rádia priamo z gauča. Vďaka kompaktným rozmerom si rádiobudík auna Worldwide Mini nájde svoje miesto aj na malých nočných stolíkoch, úzkych policiach a pracovných stoloch. Dostupné farby: orech (produkt: 10031919), čierna (10031920), biela (10031921)

Podobné produkty

Zobraziť všetky Internetové rádiá

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

09/09/2019 15:07
Florián

Kupoval som v akcii, cena bola 99.90 €. potom mali vypredané ale tuším znovu naskladnili. odporúčam

09/09/2019 15:07
Lenka

Tento produkt som kúpil v obchode Electronic-Star . Doručili mi ho hneď na druhý deň. Maximálna spokojnosť.

09/09/2019 15:07
Drahoslav

Ako zákazníka ma vždy poteší dobrá cena a rýchle vybavenie objednávky. Obchod Electronic-Star splnil moje očakávania.

09/09/2019 15:07
Michal, Michaela

Takéto Internetové rádiá som videl aj na Heureke. Auna Worldwide Mini, internetové rádio, WLAN, sieťový prehrávač, USB, MP3, AUX, FM tuner, čierna farba mal veľmi dobré recenzie. Zatial mám doma len krátko ale maximálna spokojnosť.

09/09/2019 15:07
Tadeáš

Prekvapilo ma kvalitné vyhotovenie, Auna Worldwide Mini, internetové rádio, WLAN, sieťový prehrávač, USB, MP3, AUX, FM tuner, čierna farba vyzerá naživo ešte lepšie než na obrázku.

Pridať komentár