Auna Peggy Sue, gramofón, stereo reproduktory, USB pripojenie, hnedý

Auna Peggy Sue, gramofón, stereo reproduktory, USB pripojenie, hnedý

I keď na prvý pohľad vyzerá ako elegantný retro kufrík z 50-tych rokov, Peggy Sue je prenosný vinylový gramofón značky auna. Gramofón je okamžite pripravený na...

I keď na prvý pohľad vyzerá ako elegantný retro kufrík z 50-tych rokov, Peggy Sue je prenosný vinylový gramofón značky auna. Gramofón je okamžite pripravený na prehrávanie: v jeho kompaktnej kufríkovej konštrukcii už sú zabudované stereo reproduktory. Cez zadný stereo cinch výstup je možné dodatočne pripojiť externé reproduktory alebo HiFi zariadenie. Hlasitosť sa dá bezstupňovo nastaviť cez otočný regulátor vo vnútri gramofónu. Na gramofónovej točni si svoje miesto nájdu až tri veľkosti platní a do pohybu sa dostávajú vďaka remeňovému pohonu. Gramofón okrem toho umožňuje nahrávanie a premenu gramofónových platní do formátu MP3: na to je potrebné zariadenie iba jednoducho spojiť cez USB kábel s počítačom. So softvérom, ktorý si môžete zadarmo stiahnuť, môžete úplne jednoducho z pesničiek nahratých na vinylových platniach vytvoriť MP3 súbory. Audio konektor na slúchadlá umožňuje diskrétny a priamy zvuk v akúkoľvek hodinu. Ideálne keď chce človek nechať večer doznieť pri atmosférickom praskaní gramofónových platní. Hudba z kufríka: s gramofónom Peggy Sue od spoločnosti auna opäť ožijú časy veľkých, čiernych platní.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Retro Gramofóny

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

09/09/2019 15:07
Severín

Perfektná ponuka produktov a super ceny. Nemám čo vytknúť. Určite v Electronic-Star budem nakupovať aj v budúcnosti.

09/09/2019 15:07
Eliška

Tento produkt som kúpil v obchode Electronic-Star . Doručili mi ho hneď na druhý deň. Maximálna spokojnosť.

09/09/2019 15:07
Dominik

Prekvapilo ma kvalitné vyhotovenie, Auna Peggy Sue, gramofón, stereo reproduktory, USB pripojenie, hnedý vyzerá naživo ešte lepšie než na obrázku.

09/09/2019 15:07
Cyprián

Auna Peggy Sue, gramofón, stereo reproduktory, USB pripojenie, hnedý spĺňa všetky prezentované vlastnosti a parametre, musím ho preto ohodnotiť na 100%

Pridať komentár