Auna i-snooze, čierne, internetové rádio, rádiobudík, WLAN, USB, 3,2" TFT farebný displej

Auna i-snooze, čierne, internetové rádio, rádiobudík, WLAN, USB, 3,2" TFT farebný displej

Jedným kliknutím prináša domov internetové rádio   auna i-snooze rozmanitosť rozhlasových staníc. Možné je však nielen prehrávanie 25 000 vysielacích staníc. Zariadenie  auna...

Jedným kliknutím prináša domov internetové rádio   auna i-snooze rozmanitosť rozhlasových staníc. Možné je však nielen prehrávanie 25 000 vysielacích staníc. Zariadenie  auna  i-snooze môže cez DLNA pristupovať aj k Vašim vlastným digitálnym hudobným zbierkam. Zariadenie auna i-snooze má k dispozícii početné možnosti pripojenia. Batérie smartfónov a tabletov je možné nabíjať priamo cez internetové rádio pomocou USB kábla. Cez druhý USB port sa dajú rýchlo a jednoducho nahrávať hudobné skladby v MP3 formáte. Nachádza sa tu tiež AUX vstup pre pripojenie externého prehrávača, ako napríklad mobilného telefónu alebo MP3 prehrávača. O plné zvukové spektrum sa postará zabudovaný širokopásmový reproduktor zariadenia  auna i-snooze. Hlasitosť zvuku možno v prípade potreby zosilniť cez linkový výstup pomocou externého hi-fi alebo surround systému. Keďže hudobná zábava je subjektívna, ponúka  internetové rádio   auna i-snooze rozmanité možnosti nastavenia ekvalizéra pre prispôsobenie zvuku vlastným preferenciám. Vďaka internej dočasnej pamäti sú k dispozícii pri ďalšom zapnutí všetky vykonané nastavenia a obľúbené kanály. Zobúdzať sa so zvukom obľúbenej piesne a večer zaspávať s podcastom: Zariadenie  auna i-snooze si nájde vďaka svojej kompaktnej konštrukcii miesto na nočnom stolíku. Na prehľadnom 8 cm (3,2") - TFT farebnom displeji so stmievateľným podsvietením máte vždy na dohľad čas, interpreta a rozhlasovú stanicu. Ďalšou zvláštnosťou sú rozsiahle budiace funkcie s nastaviteľným dvojitým alarmom a programovateľným intervalom budenia. Časovač vypnutia a funkcia opakovaného budenia ukončujú rozsah funkcií. Hudba z blízka aj z ďaleka.  Internetové rádio   auna i-snooze je kompaktné zariadenie, ktoré rýchlo prirastie k srdcu každému milovníkovi hudby vďaka svojim rôznorodým možnostiam pripojenia. Dostupné farby: čierna , biela (produkt 10030558)

Podobné produkty

Zobraziť všetky Internetové rádiá

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

09/09/2019 15:07
Ingrida

Myslím že ziskal v Dteste nejaké ocenenie ak sa nemýlim

09/09/2019 15:07
Blažena

Tento produkt som kúpil v obchode Electronic-Star . Doručili mi ho hneď na druhý deň. Maximálna spokojnosť.

09/09/2019 15:07
Laura

Super pomer cena vs. kvalita

09/09/2019 15:07
Emil

Takéto Internetové rádiá som videl aj na Heureke. Auna i-snooze, čierne, internetové rádio, rádiobudík, WLAN, USB, 3,2" TFT farebný displej mal veľmi dobré recenzie. Zatial mám doma len krátko ale maximálna spokojnosť.

09/09/2019 15:07
Diana

Auna i-snooze, čierne, internetové rádio, rádiobudík, WLAN, USB, 3,2" TFT farebný displej som si vybral na základe viacerých recenzií a testov. Som veľmi spokojná, nemenila by som. Obchod Electronic-Star odporúčam - moja objednávka bola vybavená rýchlo a kvalitne. 10/10

09/09/2019 15:07
Erik

Už som v Electronic-Star parkrát nakupovala a vždy bol celý proces (od objednania po rozbalenie tovaru doma) bez nepríjemností. Hodnotím preto veľmi kladne.

09/09/2019 15:07
Alžbeta

Pri nákupe na internete sa človek vie aj dobre popáliť, som rada že mne sa to nestalo. V eshope Electronic-Star som v rámci kategórie Internetové rádiá našla len kvalitné veci.

Pridať komentár