Auna Digi Plug, čierne, internetové rádio do zásuvky, 2,4" TFT, ovládanie cez aplikáciu, WLAN

Auna Digi Plug, čierne, internetové rádio do zásuvky, 2,4" TFT, ovládanie cez aplikáciu, WLAN

Bez kábla - bez antény - bez batérií: Jednoducho zapojte do zásuvky a  internetové rádio auna  Digi Plug prináša ako mobilný spoločník domáce aj zahraničné zvukové spektrum...

Bez kábla - bez antény - bez batérií: Jednoducho zapojte do zásuvky a  internetové rádio auna  Digi Plug prináša ako mobilný spoločník domáce aj zahraničné zvukové spektrum rádiového sveta v akejkoľvek miestnosti. Zariadenie auna  Digi Plug je vytvorené pre prenášanie z jednej miestnosti do druhej a boduje prostredníctvom svojich rôznych funkcií. Ráno počas varenia kávy môžete počúvať predpoveď počasia a aktuálne ceny akcií. Na obed možno variť pri hudbe a zapnúť si odpočítavanie pri pečení. Kto chce večer pri zaspávaní počúvať jemné zvuky, profituje z nastaviteľného časovača vypnutia zariadenia. Aby ste ráno vstávali rovnako ľahko z postele, poskytuje  internetové rádio  programovateľný duálny alarm. Internetové rádio prehráva viac ako 25 000 staníc a cez UPnP streamovanie možno pristupovať aj k vlastnej hudobnej knižnici. Vďaka rôznym nastaveniam ekvalizéra sa dá zvuk prispôsobiť podľa vlastných preferencií. Interná pamäť sa postará o to, že všetky uskutočnené nastavenia a obľúbené stanice sú zachované pri novom štarte. Malé, kompaktné a s veľkým výberom menu:  Internetové rádio auna  Digi Plug je verný spoločník pre neustále potešenie z hudby. Dostupné farby:  čierna , biela (produkt 10030657)

Podobné produkty

Zobraziť všetky Internetové rádiá

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

09/09/2019 15:07
Edmund

Podobný výrobok som už mal a bol som s ním spokojný. Tento výrobok je vynovená (vylepšená) verzia, tak verím, že bude ešte lepší.

09/09/2019 15:07
Marek

Prekvapilo ma kvalitné vyhotovenie, Auna Digi Plug, čierne, internetové rádio do zásuvky, 2,4" TFT, ovládanie cez aplikáciu, WLAN vyzerá naživo ešte lepšie než na obrázku.

09/09/2019 15:07
Emil

Zatiaľ OK

09/09/2019 15:07
Edita

Nadchli ma značkové produkty v kategórií Internetové rádiá. Pred výberom som si pozrela viacero recenzií a následne objednala. Všetko prebehlo bez problémov.

09/09/2019 15:07
Bibiána

Perfektná ponuka produktov a super ceny. Nemám čo vytknúť. Určite v Electronic-Star budem nakupovať aj v budúcnosti.

09/09/2019 15:07
Ida

Bol to darček, zatiaľ neviem ohodnotiť.

09/09/2019 15:07
Stanislava

V iných obchodoch je cena oveľa vyššia. za túto cenu fakt super ponuka

Pridať komentár