Auna Blaster M, prenosný bluetooth reproduktor, LED svetelný efekt, AUX, SD, USB, FM

Auna Blaster M, prenosný bluetooth reproduktor, LED svetelný efekt, AUX, SD, USB, FM

Akumulátorom prevádzkovaný reproduktor   auna  Blaster M prináša zvukový zážitok, mnoho možností pripojenia a vysoký stupeň mobility - štýlový a prenosný bluetooth...

Akumulátorom prevádzkovaný reproduktor   auna  Blaster M prináša zvukový zážitok, mnoho možností pripojenia a vysoký stupeň mobility - štýlový a prenosný bluetooth reproduktor v dizajne boomboxu. So svojimi obomi 6,5" širokopásmovými reproduktormi sa postará zariadenie  auna  Blaster M o pôžitok obľúbených skladieb na cestách. Bezdrôtovo prehráva reproduktor  piesne zo smartfónov, laptopov a ďalších bluetooth zariadení alebo prehráva hudbu z micro SD kariet a externých zvukových zdrojov, ktoré sú vybavené AUX pripojením. Samostatný regulátor umožňuje reguláciu basov od „low“ po „high“, takže si možno užívať dynamický zvukový obraz presne podľa svojich vlastných predstáv. Zariadenie Blaster M pozýva nielen k počúvaniu hudby. Inteligentný bluetooth reproduktor má hneď dva 6,3 mm jackové vstupy pre pripojenie mikrofónov. Mikrofónový kanál možno zosilniť pomocou nastaviteľného echo efektu a vokálnym farbám zvuku prináša posledné doladenia. Ideálne pre spontánne spevácke vystúpenia a karaoke podujatia. So svojím vstavaným akumulátorom, ktorý umožňuje až do 5 hodín hudobnej zábavy, nie je zariadenie odkázané len na sieťovú alebo batériovú prevádzku. Zariadenie  auna  Blaster M je vítaným spoločníkom na cestách alebo na párty. Nabíjanie akumulátora prebieha jednoducho pomocou USB kábla na počítači a cez USB nabíjačku. Nezvyčajná konštrukcia s pogumovaným povrchom priťahuje pohľady, no zariadenie Blaster M dokáže ešte viac: Dunivé beaty rozžiari v modrom a červenom svetle, pretože širokopásmový reproduktor má k dispozícii hudbou ovládané LED efektové osvetlenie. Na pláži, v parku alebo na večierkoch: Bluethooth reproduktor   auna  Blaster M prináša dlhé hodiny hudby.

Podobné produkty

Zobraziť všetky Bluetooth reproduktory

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

09/09/2019 15:07
Jaroslav

Zatiaľ OK

09/09/2019 15:07
Matilda

Mali dopravu zadarmo, nevedela som odolať :-)

09/09/2019 15:07
Karol

Bluetooth reproduktory boli pre mňa jedným otáznikom a tak som si nechal poradiť priamo v eshope Electronic-Star. Oceňujem individuálny prístup a osožné rady.

09/09/2019 15:07
Jerguš

Fajn kvalita za rozumnú cenu 59.90 €

09/09/2019 15:07
Svetozár

Skutočnosť predčila moje očakávania, s Auna Blaster M, prenosný bluetooth reproduktor, LED svetelný efekt, AUX, SD, USB, FM som nadmieru spokojná!

Pridať komentár